دوره تحلیلگران ثروت ساز

دوره تحلیلگران ثروت­ ساز شامل آموزش کاربردی صفر تا صد سرمایه­ گذاری در انواع بازارهای مالی می ­باشد. ما در این دوره به شما کمک می­ کنیم تا با آموزش دیدن در یک دوره جامع و کاربردی بتوانید در انواع بازارهای مالی با استفاده از دانش خود سرمایه ­گذاری کرده و کسب سود کنید.در این دوره 6 ماهه شما در کنار آموزش­های تئوری و عملی سرمایه گذاری خود را آغاز کرده و وارد بازار دلخواهتان خواهید شد.

معرفی دوره جامع تحلیلگران ثروت ساز

در این دوره در کمتر از 6 ماه آموزش کاربردی از صفر تا صد سرمایه­ گذاری و تحلیل انواع بازارهای مالی را زیر نظر مهندس محمد فرجام فرا می­ گیرید.

پشتیبانان ما همواره در کنار شما هستند تا شما را در این مسیر همراهی کنند.

دوره تحلیلگران ثروت­ساز یک دوره جامع و کامل که شامل مباحث اولیه و پیشرفته می­باشد و شما را بی ­نیاز از شرکت در دوره­ های دیگر می­ کند.

نحوه برگزاری دوره

این دوره تحلیلگران ثروت ­ساز به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می­ گردد. شما در دوره آنلاین از طریق وبینار می توانید به صورت زنده از تدریس استفاده کرده و سوالات خود را بپرسید. همچنین می ­توانید پس از برگزاری کلاس،می توانید مباحث آموزشی ضبط شده وبینار را مرور کنید. کلاس­های حضوری این دوره نیز در تهران برگزار می شود.

پشتیبانی دوره

بعد از ثبت نام، پشتیبانان ما از طریق راه ­های ارتباطی مختلف مانند تماس تلفنی،گروه واتس­ آپ و غیره با شما در ارتباط هستند و شما را در این مسیر همراهی می­ کنند.

دقیقا بعد از ثبت نام شما، پشتیبانی از طریق استادیارها و پشتیبان‌های فنی دوره شروع ‌می‌شود.
ما از طریق راه‌های ارتباطی مختلف، مانند تماس تلفنی، گروه تلگرامی، پیگیری هفتگی تیم پشتیبانی، آزمون‌های دوره‌ای و  مسیر موفقیت شما را برای سرمایه گذاری موفق هموار می‌کنیم و در تمام طول دوره و مسیر یادگیری همراه شما هستیم